Zatoka Sportu Hala, Al. Politechniki 10
Wtorek
8:30-10:00 badminton - mgr Tomasz Piasecki
10:00-11:30 badminton - mgr Tomasz Piasecki
Środa
10:30-12:00 badminton, koszykówka, unihokej - mgr Tomasz Piasecki
10:30-12:00 badminton, koszykówka, unihokej - mgr Paweł Wójcik
12:00 - 13:30 badminton, koszykówka, unihokej - mgr Tomasz Piasecki
12:00 - 13:30 badminton, koszykówka, unihokej - mgr Paweł Wójcik
Czwartek
10:30-12:00 badminton, koszykówka, unihokej - mgr Tomasz Piasecki
10:30-12:00 badminton, koszykówka, unihokej - mgr Paweł Wójcik
12:00 - 13:30 badminton, koszykówka, unihokej - mgr Tomasz Piasecki
12:00 - 13:30 badminton, koszykówka, unihokej - mgr Paweł Wójcik
Basen - Zatoka Sportu Al. Politechniki 10
Poniedziałek
8:30-10:00 doskonalenie pływania - mgr Joanna Lipińska
10:00-11:30 doskonalenie pływania - mgr Joanna Lipińska
Wtorek
8:30-10:00 doskonalenie pływania - mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska
10:00-11:30 doskonalenie pływania - mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska
11:30-13:00 doskonalenie pływania - mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska
Środa
8:30-10:00 doskonalenie pływania - mgr Monika Boruch
10:00-11:30 doskonalenie pływania - mgr Monika Boruch
11:30-13:00 doskonalenie pływania - mgr Monika Boruch
Czwartek
8:30-10:00 doskonalenie pływania - mgr mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska
10:00-11:30 doskonalenie pływania - mgr Monika Boruch
11:30-13:00 doskonalenie pływania - mgr Monika Boruch
Piątek
8:30-10:00 doskonalenie pływania - mgr Joanna Lipińska
10:00-11:30 doskonalenie pływania - mgr Joanna Lipińska
11:30-13:00 doskonalenie pływania - mgr Joanna Lipińska
Sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9
Poniedziałek
8:15 - 9:45 - Pilates - mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska
Środa
12:15 - 13:45 - Body art./pilates - mgr Paweł Wlazło
14:15 - 15:45 - Body art./pilates - mgr Paweł Wlazło
Siłownia Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Poniedziałek
14:15 - 15:45 - mgr Marcin Laśkiewicz
16:15 - 17:15 - mgr Marcin Laśkiewicz
Środa
14:15 - 15:45 - mgr Marcin Laśkiewicz
16:15 - 17:45 - mgr Marcin Laśkiewicz
Piątek
10:15 - 11:45 - mgr Marcin Laśkiewicz
12:15 - 13:45 - mgr Marcin Laśkiewicz
14:15 - 15:45 - mgr Marcin Laśkiewicz
16:15 - 17:45 - mgr Marcin Laśkiewicz
Sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9
Piątek
10:15 - 11:45 - mgr Jerzy Baykowski
Sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9
Poniedziałek
14:15 - 15:45 - mgr Teresa Biela Jesionowska
Sala nr 8, Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Poniedziałek
10:15 - 11:45 - mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska
12:15 - 13:45 - mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska
Środa
8:15 - 9:45 - mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska
10:15 - 11:45 - mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska
12:15 - 13:45 - mgr Teresa Biela - Jesionowska
Piątek
10:15 - 11:45 - fitness - mgr Paweł Wlazło
Sala nr 9, Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Wtorek
14:15 - 15:45 - mgr Rafał Bieniek
Sala nr 8, Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Wtorek
16:15 - 17:45 - mgr Rafał Bieniek
Czwartek
14:15 - 15:45 - mgr Rafał Bieniek
16:15 - 17:45 - mgr Rafał Bieniek
Sala nr 8, Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Czwartek
8:15 - 9:45- mgr Marcin Skrydalewicz
Sala nr 9, Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Wtorek
10:15 - 11:45 - Michał Czerny
12:15 - 13:45 - Michał Czerny
Czwartek
14:15 - 15:45 - Michał Czerny
Pierwsze spotkanie w Centrum Sportu,
Al. Politechniki 11
Piątek
12:15 - 13:45 - mgr Paweł Wlazło
Sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9
Wtorek
14:15 - 15:45 - mgr Tomasz Piasecki
Środa
10:15 - 11:45 - mgr Jerzy Baykowski
16:15 - 17:45 - mgr Tomasz Piasecki
Czwartek
14:15 - 15:45 - mgr Tomasz Piasecki
Piątek
12:15 - 13:45 - mgr Jerzy Baykowski
Sala nr 8, Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Wtorek
12:15 - 13:45 - Latino solo - Patryk Bąk
14:15 - 15:45 - Latino solo - Patryk Bąk
Sala nr 8, Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Piątek
8:15 - 9:45 - Mobility & Core - mgr Paweł Wlazło
Duża sala Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Poniedziałek
8:15 - 9:45 - OWF - mgr Teresa Biela - Jesionowska
10:15 - 11:45 - OWF - mgr Teresa Biela - Jesionowska
10:15 - 11:45 - OWF - mgr Agata Czarnecka
12:15 - 13:45 - OWF - mgr Teresa Biela - Jesionowska
Wtorek
14:15 - 15:45 - OWF - mgr Adam Kula
14:15 - 15:45 - OWF - mgr Piotr Milbrandt
16:15 - 17:45 - OWF - mgr Adam Kula
Środa
8:15 - 9:45 - OWF - mgr Teresa Biela - Jesionowska
8:15 - 9:45 - OWF - mgr Agnieszka Kowalska
10:15 - 11:45 - OWF - mgr Teresa Biela - Jesionowska
Czwartek
8:15 - 9:45 - OWF - mgr Paweł Wójcik
10:15 - 11:45 - OWF - mgr Teresa Biela - Jesionowska
10:15 - 11:45 - OWF - mgr Piotr Milbrandt
12:15 - 13:45 - OWF - mgr Marcin Skrydalewicz
14:15 - 15:45 - OWF - mgr Teresa Biela - Jesionowska
16:15 - 17:45 - OWF - mgr Adam Kula
16:15 - 17:45 - OWF - mgr Teresa Biela Jesionowska
Duża sala/Boisko Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Poniedziałek
14:15 - 15:45 - Piłka nożna - mgr Sławomir Ścieszko
16:15 - 17:45 - Piłka nożna - mgr Sławomir Ścieszko
Środa
12:15 - 13:45 - Piłka nożna - mgr Sławomir Ścieszko
14:15 - 15:45 - Piłka nożna - mgr Sławomir Ścieszko
16:15 - 17:45 - Piłka nożna - mgr Sławomir Ścieszko
Piątek
10:15 - 11:45 - Piłka nożna - mgr Sławomir Ścieszko
12:15 - 13:45 - Piłka nożna - mgr Sławomir Ścieszko
14:15 - 15:45 - Piłka nożna - mgr Sławomir Ścieszko
Sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9
Środa
8:15 - 9:45 - mgr Jerzy Baykowski
Piątek
8:15 - 9:45 - mgr Jerzy Baykowski
Sala na Wydziale BINOŻ, ul. Wólczańska 171/173
Poniedziałek
8:15 - 9:45 - mgr Paweł Wójcik
10:15 - 11:45 - mgr Paweł Wójcik
12:15 - 13:45 - mgr Piotr Piotrowski
14:15 - 15:45 - mgr Piotr Piotrowski
16:15 - 17:45 - mgr Piotr Piotrowski
Wtorek
8:15 - 9:45 - mgr Jerzy Baykowski
10:15 - 11:45 - mgr Jerzy Baykowski
14:15 - 15:45 - mgr Paweł Wójcik
16:15 - 17:45 - mgr Paweł Wójcik
Środa
8:15 - 9:45 - mgr Aneta Ławska
10:15 - 11:45 - mgr Aneta Ławska
12:15 - 13:45 - mgr Piotr Piotrowski
14:15 - 15:45 - mgr Piotr Piotrowski
16:15 - 17:45 - mgr Piotr Piotrowski
Czwartek
12:15 - 13:45 - mgr Jerzy Baykowski
14:15 - 15:45 - mgr Jerzy Baykowski
Piątek
8:15 - 9:45 - mgr Piotr Piotrowski
10:15 - 11:45 - mgr Piotr Piotrowski
Sala nr 8 Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9
Poniedziałek
10:15 - 11:45 - mgr Piotr Milbrandt
12:15 - 13:45 - mgr Piotr Milbrandt
Czwartek
8:15 - 9:45 - mgr Piotr Milbrandt
Sala nr 8, Al. Politechniki 11
Środa
14:15 - 15:45 - mgr Piotr Milbrandt
Ścianka wspinaczkowa - Zatoka Sportu, Al. Politechniki 10
Poniedziałek
8:15 - 9:45 - mgr Rafał Bieniek
10:15 - 11:45 - mgr Rafał Bieniek
Wtorek
8:15 - 9:45 - mgr Marcin SKrydalewicz
10:15 - 11:45 - mgr Marcin Skrydalewicz
Środa
8:15 - 9:45 - mgr Marcin SKrydalewicz
10:15 - 11:45 - mgr Marcin Skrydalewicz
Czwartek
8:15 - 9:45 - mgr Rafał Bieniek
10:15 - 11:45 - mgr Rafał Bieniek
Sala nr 8, Centrum Sportu, Al. Politechniki 11
Poniedziałek
14:15 - 15:45 - mgr Agata Czarnecka
16:15 - 17:45 - mgr Agata Czarnecka
Wtorek
8:15 - 9:45 - mgr Agata Czarnecka
10:15 - 11:45 - mgr Agata Czarnecka
Czwartek
10:15 - 11:45 - mgr Agata Czarnecka
12:15 - 13:45 - mgr Agata Czarnecka
Miejskie Korty Tenisowe (MKT) - Park im. ks. J. Poniatowskiego
Poniedziałek
8:30 - 10:00 nauka/doskonalenie - mgr Aneta Ławska
10:00 - 11:30 nauka/doskonalenie - mgr Aneta Ławska
Wtorek
8:30 - 10:00 nauka/doskonalenie - mgr Aneta Ławska
10:00 - 11:30 nauka/doskonalenie - mgr Aneta Ławska
Środa
8:30 - 10:00 nauka/doskonalenie - mgr Adam Kula
10:00 - 11:30 nauka/doskonalenie - mgr Adam Kula
Czwartek
8:30 - 10:00 nauka/doskonalenie - mgr Aneta Ławska
10:00 - 11:30 nauka/doskonalenie - mgr Aneta Ławska
Piątek
8:30 - 10:00 nauka/doskonalenie - mgr Adam Kula
10:00 - 11:30 nauka/doskonalenie - mgr Adam Kula
Sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9
Wtorek
8:15 - 9:45 - mgr Monika Boruch